FAQ

Nie, możesz złożyć zamówienia bez rejestrowania się.

Zamówienia można składać w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie poprzez e-mail na adres: hello@qumamo.com. Zamówienia są realizowane w dni robocze.

Zamówienia są wysyłane w dni robocze w czasie podanym przy każdym z produktów, po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie. Podany czas wysyłki nie obejmuje czasu dostawy przez przewoźnika.

Niestety, nasz sklep nie prowadzi odbiorów osobistych.

Każdy produkt ma indywidualną tabelę wymiarów mierzonych na płasko.

Tak, wystawiamy faktury VAT na firmę. Prosimy o kontakt po złożeniu zamówienia drogą mailową z danymi firmy.

Na wpłatę za zamówienie czekamy do 3 dni od chwili złożenia zamówienia.

Płatności można dokonać tradycyjnym przelewem bankowym, za pośrednictwem natychmiastowych transakcji DotPay lub opłacić zamówienie przy odbiorze (ta opcja dostępna jest tylko w przypadku przesyłki kurierskiej pobraniowej).

Tak. W sprawie wysyłki poza granice RP prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ponownej dostawy.

Wszystkie paczki wysyłamy z potwierdzeniem nadania, Państwa prosimy o to samo. Umożliwia to proces reklamacji.

W tym celu, prosimy o wypełnienie formularza ZWROTU/ WYMIANY i odesłania wraz z zakupionym produktem do 14 dni od daty otrzymania paczki na adres podany w formularzu. Zwrot środków lub wymiana zostanie zrealizowana do 14 dni od dnia kiedy paczka do nas dotrze. Uprzejmie informujemy, że nie odbieramy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

W tym celu, proszę odesłać do nas towar z załączonym formularzem REKLAMACJI. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu kilki dni od otrzymania przesyłki, w celu poinformowania o podjętej decyzji w sprawie reklamacji.

Tak, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.